ראשי / ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה

ציפויי חרסינה הם ציפויים דקים מאוד (לרוב פחות מ-1 מ"מ), אשר מודבקים לחזית השן ומאפשרים קביעת צורה וצבע חדשים לשיניים, לקבלת החיוך היפה שתמיד חלמתם עליו.
הציפויים מותאמים באופן אישי לכל מטופל, תוך השחזה מינימלית ביותר של השיניים הטבעיות, ולעיתים אף ללא השחזה כלל. מה שמבטיח תוצאה מושלמת וטבעית, ללא הרס או פגיעה במבנה הטבעי של השיניים.
בעזרתם, ניתן לתקן שיניים צהובות, חרוטות, משונות או לא סימטריות, ולשפר באופן דרמטי את המראה הכללי של החיוך.

ציפוי חרסינה

מהם היתרונות של ציפויי חרסינה?

היתרונות של ציפויי חרסינה הם רבים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן להשיג תוצאות מהירות תוך כמה פגישות בלבד (לרוב בין 3-4), מה שהופך את הטיפול לפתרון נפלא עבור מי שמחפש תוצאות מידיות. בנוסף, הציפויים עמידים ביותר מפני כתמים ושומרים על צבעם לאורך זמן, מה שמבטיח חיוביות ועמידות של התוצאה לשנים רבות.

עוד יתרון חשוב של ציפויי חרסינה הוא המראה הטבעי שהם מעניקים. הם משלבים באופן מושלם בין הצורה המבוקרת של השיניים לבין הגוון הטבעי שלהם, כך שהתוצאה נראית כמעט זהה לשיניים טבעיות. בנוסף, מדובר בטיפול שמרני מאוד ומסתיים בליטוש מינימלי של פני השיניים ובמקרים מסויימים אף ללא ליטוש כלל, מה שמקנה לטיפול את היותו של פתרון דינמי ולא פוגע בבריאותם של השיניים.

הטיפול מתאים למגוון רחב של בעיות אסתטיות בשיניים, מה שהופך אותו לפופולרי ולבחירה ראשונה עבור מי שרוצה לשפר את מראה החיוך שלו. עם כל היתרונות הללו, אין ספק שציפויי חרסינה מהווים פתרון מושלם ומתקדם לשיפור המראה האסתטי של השיניים בצורה יעילה ומהירה.

 

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים למי שרוצה לשדרג את החיוך שלו וסובל משיניים צהובות ומוכתמות, שיניים בעלי מבנה מחודד או חריג, מרווחים או צפיפות בשיניים, חיוך לא סימטרי, שיניים שבורות ועוד.

תהליך הטיפול

ציפוי חרסינה לשיניים הוא טיפול מהיר ופשוט ומסתיים ב"כ תוך 3-4 פגישות. 
התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית ותיאום ציפויות. הרופא יבצע בדיקה יסודית של חלל הפה והשיניים, והמטופל ישתף את הרופא בתוצאה הרצויה מבחינתו.המטופל יוכל לבחור את הצורה ואת צבע השיניים שהוא רוצה לקבל.

בשלב הבא מתבצעת הדמייה של התוצאה הסופית. ההדמייה מבוצעת בפה המטופל, או בצורה דיגיטלית ממוחשבת על בסיס תמונות קליניות של פני המטופל. את ההדמייה מכין טכנאי השיניים באופן אישי לכל מטופל, בהתאם לדרישותיו ורצונותיו.

לאחר ההדמייה, מתחילים בהכנת השיניים. תהליך הכנת השיניים משתנה בין מטופל למטופל כתלות בגודל, מנח וצורת השיניים שעתידות לקבל את הציפוי. לעתים קרובות אין צורך להשחיז את השיניים כלל, ולעתים נדרשת הכנה מינימלית שכוללת הסרה של 0.3-1 מ"מ מפני שטח השן כדי לפנות מקום לציפוי.

 לאחר ההכנה מבוצעת סריקה של השיניים בסורק אינטרה אוראלי מתקדם, והנתונים מועברים למעבדה אשר מייצרת את ציפויי החרסינה לפי הצורה והצבע שנבחרו ע"י המטופל ונבדקו בהדמייה בשלב הקודם.

ציפויי החרסינה הקבועים נמדדים בפה, ואם הכל נראה כשורה והמטופל מרוצה מהצורה ומהצבע של השיניים, הרופא מדביק את הציפויים לפני שטח השן בתהליך הדבקה מיוחד.

 
 
 
 

מעוניינים בייעוץ ראשוני והכוונה?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

שאלות נפוצות בנושא ציפוי חרסינה

מעוניינים בייעוץ ראשוני והכוונה?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

whatsapp