ראשי / השתלות שיניים

השתלות שיניים

הפתרון היעיל ביותר להשלמת שיניים חסרות אסתטית ורפואית. השתלים הדנטליים, בהיותם טיפולים מורכבים וחדשניים מחייבים רמת מיומנות גבוהה והיכרות מעמיקה עם התחום. אצלנו, ביחידה להשתלות דנטליות וטיפולי חניכיים של מרכז מומחים שניידר מתבצעים טיפולי ההשתלות המורכבים ביותר ובשיטות המתקדמות ביותר בעולם ע"י מומחים מהשורה הראשונה בתחום. הטיפולים מבוצעים בשיתוף פעולה מלא בין רופא מומחה לחניכיים והשתלות ורופא מומחה בתחום השיקום, בעל הכשרה מיוחדת בשיקום ואסתטיקה על גבי שתלים.

השתלות שיניים

ההשתלות מבוצעות בשיטות, בטכניקות ובמכשור המתקדם בעולם!

אנו שמים דגש על ביצוע הניתוחים המורכבים ביותר ביום אחד, בהרדמה מקומית ובפולשנות הנמוכה ביותר.
כל הפעולות מכוונות להשגת התוצאה האסתטית האידיאלית והמושלמת בסיום התהליך!

הטיפולים נעשים תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות, במכשור מתקדם ובשתלים איכותיים, נושאי תווי תקן בינ”ל, המשפרים את תהליך וזמן הריפוי בצורה משמעותית.
לאורך כל התהליך מלווה הפציינט ע”י צוות תומך וקשוב, גם לאחר שעות פעילות המרפאה.

שאלות נפוצות בנושא השתלות שיניים

 • שיטת ההשתלה המתקדמות לבצע הליך מלא של השתלות דנטאליות ביום אחד, החל מהעקירות ועד לשיקום הלסת.

  השתלת שיניים בשיטת העמסה מיידית – מאפשרת למטופל לצאת מהמרפאה ללא תותבות מעבר, עם שיניים זמניות המודבקות על גבי המבנים, בעלות מראה אסתטי וטבעי.

  השתלת שיניים בשיטת ALL-ON-4-8 – מיועדת ללסתות מחוסרות שיניים, שיטה חדשנית ללא ניתוח וללא תפרים, בעלת למעלה מ – 98% הצלחה!

 • שתלים בזאליים הם פתרון חדשני ומתקדם המאפשר שיקום פה מלא גם במטופלים הסובלים מאובדן עצם משמעותי. עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים מומחה על מנת לבדוק התאמה אישית ולהעריך את הסיכונים והיתרונות של ההליך. קראו עוד עוד על שתלים בזאליים

 • השתלות שיניים הן פתרון מצוין עבור אנשים שסובלים מאובדן שיניים, ומעוניינים לחזור וליהנות מחיוך בריא ופונקציונלי. עם זאת, לא כל אחד מתאים להליך זה.

  הגורמים העיקריים המשפיעים על התאמת אדם להשתלות שיניים כוללים:

  • גיל: באופן כללי, השתלות שיניים מתאימות לאנשים מעל גיל 18, לאחר שהלסת התפתחה במלואה.
  • בריאות כללית: ישנם מצבים רפואיים מסוימים שעשויים להוות התווית נגד להשתלות שיניים, כגון סוכרת לא מאוזנת, מחלות דם או מחלות עצם.
  • בריאות חניכיים: חשוב שתהיה לכם בריאות חניכיים טובה לפני השתלת שיניים. זיהום חניכיים עלול להוביל לכישלון ההשתלה.
  • מסת עצם מספקת: נדרשת כמות מספקת של עצם בלסת כדי לתמוך בשתלים. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך לבצע הליך בינוי עצם לפני ההשתלה.
  • הרגלי עישון: עישון עלול להאט את תהליך ההחלמה ולהגביר את הסיכון לזיהומים. לכן, מומלץ להפסיק לעשן מספר שבועות לפני ההליך.
 • ההבדל העיקרי בין השתלות שיניים מונחות מחשב לבין השתלות שיניים רגילות הוא בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת לתכנון ומיקום השתלים.
  בהשתלות שיניים רגילות רופא השיניים בוחר את מיקום השתלים באופן ידני, על סמך ניסיונו וראייתו. ייתכן שהתהליך ייקח יותר זמן ויהיה פחות מדויק. כמו כן, קיים סיכון גבוה יותר לטעויות.
  לעומת זאת, בהשתלות שיניים מונחות מחשב נעשה שימוש בסריקה ממוחשבת (CT) של הלסת כדי ליצור מודל תלת מימדי מדויק. תוכנת מחשב מיוחדת מנתחת את המודל ומתכננת את מיקום השתלים באופן מדויק ואופטימלי.
  רופא השיניים משתמש במדריך כירורגי המודפס מתוכנת המחשב כדי להנחות אותו במהלך ההליך.

כמה מהעבודות שלנו

 • לפני הטיפול

  אחרי הטיפול

  טיפול השיניים של יולי

 • לפני הטיפול

  אחרי הטיפול

  טיפול השיניים של שני

לקוחות מספרים

מעוניינים בייעוץ ראשוני והכוונה?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

whatsapp