מרכז מומחים לאסתטיקה והשתלות דנטליות
ד''ר גדי שניידר

הכירו את המרפאה שלנו!

תחת קורת גג אחת תמצאו אצלנו, צוות רופאים מומחים מיומן, בעל ניסיון רב,המתמחה בכל התחומים השונים של רפואת השיניים.

כך, אנחנו יכולים להבטיח שכל בעיה תטופל ע"י הרופא המומחה המוכשר לטיפול הספציפי הנדרש, תוך תיאום מלא בין צוות המרפאה. אנחנו מספקים מענה מקצועי ומקיף החל מהייעוץ הראשוני, דרך הפרוצדורות הרפואיות עצמן ועד לטיפולי המעקב והתחזוקה לטווח הארוך.

המרפאה נמצאת במרכז רננים – מודיעין ,מכבים רעות

תחומי ההתמחות שלנו

כתרים ביום אחד

השתלות שיניים

אסתטיקה דנטלית

הלבנת שיניים

ציפוי שיניים

רפואת שיניים כללית

שיקומי פה מורכבים

השתלות שיניים ביום אחד

שתלים דנטליים – הפתרון היעיל ביותר להשלמת שיניים חסרות אסתטית ורפואית. השתלים הדנטאליים, בהיותם טיפולים מורכבים וחדשניים מחייבים רמת מיומנות גבוהה והיכרות מעמיקה עם התחום. אצלנו, ביחידה להשתלות דנטליות וטיפולי חניכיים של מרכז מומחים שניידר מתבצעים טיפולי ההשתלות המורכבות ביותר ובשיטות המתקמות ביותר בעולם, ע"י מומחים מהשורה הראשונה בתחום. הטיפולים מבוצעים בשיתוף פעולה מלא בין רופא מומחה לחניכיים והשתלות ורופא מומחה בתחום השיקום, בעל הכשרה מיוחדת בשיקום ואסתטיקה על גבי שתלים

1.השתלות ושיניים ביום אחד!

2. השתלות מונחות ללא ניתוח

3.פעולות כירורגיות מורכבות בשיטות המתקדמות בעולם

  • מקרים מורכבים של לסתות שלמות ושיקום פה מלא במטופלים חסרי שיניים:  ALL ON 4-8 – שיקום מלא למחוסרי שיניים על 4-8 שתלים בשיטות המתקדמות והשמרניות ביותר (ללא הרמות סינוס,חתכים ותפרים במקרים המתאימים) וקבלת השיניים באותו יום

*הטיפולים נעשים תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות, במכשור מתקדם ובשתלים איכותיים, נושאי תווי תקן בינ"ל, המשפרים את תהליך וזמן הריפוי בצורה משמעותית.

לאורך כל התהליך מלווה הפציינט ע"י צוות תומך וקשוב, גם לאחר שעות פעילות המרפאה.

ד"ר גדי שניידר – מומחה למחלות חניכיים, השתלות דנטליות

אסתטיקה - החיוך ההוליוודי המושלם
ציפויי חרסינה

כל שחקני הקולנוע תמיד נראים כמו בפרסומת לשיניים המושלמות עם חיוך לבן ובוהק, שחושף שיניים יפות, סימטריות ומושלמות. אף אחד לא נולד ככה והסוד שלהם טמון בשיטת ציפויי חרסינה.
ציפוי חרסינה הינו ציפוי דקיק, שמורכב על גבי השכבה החיצונית של השן, אשר יוצר חזית חדשה ומקנה מראה חלק וסימטרי בצורה ובצבע שכל אחד בוחר לעצמו. ציפוי החרסינה דק מאוד וחזק מאוד, עמיד וללא כאבים. מרכז האסתטיקה והשתלות שיניים בראשות ד"ר גדי שניידר, מציע לכם פתרון אסתטי לחיוך ההוליוודי המושלם באמצעות שיטת הטיפול ההוליוודית של ציפוי חרסינה לשיניים , והיא כוללת הדבקת ציפויי חרסינה דקים מאוד על גבי השיניים הקדמיות במטרה ליצור מראה אידיאלי ,מושלם ולבן.היתרון בציפויי חרסינה הוא בכך שהרופא כמעט ואינו מסיר מחומר השן.
ציפויי החרסינה יוצרים למעשה בנייה מחדש של השיניים ונותנים מענה למגוון גדול של ליקויים אסתטיים כגון : שינוי צבע השיניים, הלבנת שיניים צהובות ומוכתמות, סגירת רווחים בשיניים, שיניים קטנות או לא פרופורציונליות זו לזו, צפיפות שיניים ושיניים פגומות. באמצעות ציפויי החרסינה ניתן לעצב את החיוך שתמיד חלמתם עליו , להעתיק את החיוך של הכוכבת שאתן מעריצות ובצורה שבה אתם קובעים ורואים בצורה מאוד קרובה למציאות את התוצאה הסופית מראש. במרבית המקרים ניתן להגשים את החלום שלכם ב 2 פגישות.
*כמובן שלא כל המקרים מתאימים!

ביחידה לשיקום ואסתטיקה של מרכז המומחים שניידר מתבצעים כל סוגי הטיפולים בתחום על ידי מומחים מובילים, בעלי הכשרה ייחודית בציפויי חרסינה וניסיון רב.
בטיפולי השיקום והאסתטיקה שביחידה נעשה שימוש בטכנולוגיות דיגיטליות חדשניות ובחומרים המתקדמים בעולם, המבטיחים תוצאות ברמה האסתטית הגבוהה ביותר ,דיוק וקיצור משמעותי של משך הטיפול.

שיקום

אסתטיקה

מרכז מומחים שניידר
ד״ר מורן סביון - מומחית לשיקום הפה ואסתטיקה
ד״ר זאב מץ - מומחה לאסתטיקה וציפויי חרסינה
ד״ר אייל בראון - שיקום והלבנת שיניים
ד״ר אריקה כהן - מומחית ליישור שיניים

הכירו את המטופלים שלנו

הכירו את ד''ר גדי שניידר

שנתחיל?

[leadercf7 campid="6231"]

צרו קשר בקלות:

שעות פעילות המרפאה

ראשון עד חמישי

20:00 -8:00

שישי

13:00 -8:00

לכולנו מגיע חיוך מושלם!

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-134943331-1');