4 טיפולי אסתטיקה לפנים שכדאי להכיר

טיפולי אסתטיקה מסייעים לנו להיראות יפים יותר. בשנים האחרונות ניתן למצוא שפע של טיפולים המשפרים את עור הפנים- כל הפרטים בכתבה הבאה.

עיצוב גבות

צורת הגבה יכולה לשנות את מראה הפנים ולכן נשים וגם גברים מגיעים היום למעצב או מעצבת גבות על מנת לשפר את מראה הגבות. בניגוד למה שמקובל לחשוב הגבות הן לא רק אוסף של שערות זעירות מעל העיניים, אלא מהוות חלק חשוב וייחודי במבנה הפנים. גבה שאינה מעוצבת בצורה נכונה עשויה ליצור הבעת פנים לא יפה והתוצאה עשויה להיות מראה חסר פרופורציה. 

 עיצוב גבות בהתאם למבנה הפנים: על מנת להגיע למראה המתאים ביותר, כדאי לבחור את הצורה בהתאם למבנה הפנים. 

 מבנה עגול: עיצוב גבה ישרה אשר תשבור את המבנה העגול של הפנים וכך תיצור שינוי מראה.

עיצוב גבה ישרה עם עלייה לקראת הסוף שתשבור את המבנה העגול ותייצר שינוי דרסטי לעגלגלות.

מבנה פנים ארוך: עיצוב גבות למבנה פנים ארוך יכלול גבות עבות וארוכות.

 בחירת צורה של גבות: באמצעות שרטוט ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר על מנת לראות את השינוי בצורה מוחשית. 

 עיצוב ריסים תוך דגש על צורת העין 

כפי שמסבירה נעמה קינן מאתר האושר שבמקצוע את הריסים ניתן להתאים למראה ייחודי תוך דגש על צורת העין. במידה ומדובר על עיניים שקועות, העדפה תהיה ריסים ארוכים המדגישים את העיניים המסתתרות ומחזרות את האפקט של הריסים. במידה ומדובר על עיניים בולטות יותר, הבחירה תהיה ריסים באורך בינוני במטרה לשמור על הפרופורציות ולהעצים את הגבות. 

 אילו שיטות קיימות לאיפור קבוע

איפור קבוע יכול להיות פתרון  אסתטי מצוין לצורך מילוי גבה חסרה או לצורך הדגשה של שפתיים ואפילו למטרת סיוע של אזורים קרחים בראש. החומר הצובע מוזרק באמצעות מחט קטנה לשכבת אפידרמיס השכבה החיצונית של העור.

 טיפולי קוסמטיקה  לפנים 

רבים מהאוכלוסייה עשויים לסבול מפגמי פיגמנטציה הנוצרים כתוצאה משינויי צבע בעור. מלנין הינו הפיגמנט האחראי על צבע העור והפגיעה בו עשויה להוביל ליצירת כתמי פיגמנטציה העשויים להופיע במקומות שונים כמו הפנים, הידיים, החזה או הגב. כך למשל, טיפול פיגמנטציה בפנים דורש הגעה לקוסמטיקאית מוסמכת אשר תקבע תוכנית טיפולים מתאימה הכוללת שימוש במוצרים בעלי ריכוז גבוה של חומרי הבהרה, זאת בהתאם לסוג העור והקפדה על אי תופעות לוואי. נוסף על כך, ניתן לעשות שימוש בפילינג הגורם לקילוף של העור. פילינג נעשה בדרגות שונות תוך התאמה למצב של העור והמטרה היא להוביל לשיפור מראה העור על ידי שכבה עדינה של העור ובמקומה צומחת שכבה עדינה וחדשה.

 בחירת קוסמטיקאית מוסמכת תוביל לטיפולים איכותיים

בין אם מדובר על טיפולי קוסמטיקה או עיצוב גבות, חשוב ביותר להשקיע בבחירת קוסמטיקאית איכותית אשר לה שנות הצלחה רבות. קוסמטיקאית מקצועית תעשה שימוש בתכשירים מתאימים לטובת שיפור מראה עור הפנים. 

2021-08-31T12:15:53+00:00