3 טיפולי אסתטיקה וקוסמטיקה דנטלית ששווה להכיר

החיוך המושלם הוא שאיפה של רבות ורבים מאיתנו. לחייך ברגע הסלפי המושלם, להציג מראה צחור באירוע המשפחתי ופשוט להרגיש שהחיוך הוא חלק מהלוק. עולם הקוסמטיקה הדנטלית מספק לנו פתרונות שונים להשגת החיוך הזה. המגוון של טיפולי אסתטיקה שמטרתם להפוך את החיוך ללבן יותר, לשנות את גוון השיניים ולשפר את המראה שלהן מאפשרים לכל אחד לבנות תוכנית טיפולים שתביא לתוצאה מעולה.

3 טיפולי אסתטיקה שכדאי לקחת בחשבון בדרך להשגת המטרה

הלבנת שיניים:

אחד הטיפולים החשובים ביותר בדרך לחיוך הצחור ההוא הוא כמובן הלבנת שיניים. אלו טיפולי אסתטיקה שאפשר לעשות גם בחסות הבית וגם במרפאת שיניים או בקליניקה לרפואה אסתטית.

הלבנת שיניים נעשית היום גם באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כמו לייזר, כאשר הלייזר עוזר למעשה להפעיל את החומרים המרוכזים המונחים על השיניים ולהאיץ את תהליך ההלבנה. זוהי נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר וגם היעילה ביותר.

לצד טיפולי אסתטיקה להלבנת שיניים בלייזר, אפשר להסתפק בפתרונות ביתיים, למשל סד שמורכב על השיניים בלילה ובו חומרים פעילים להלבנה, משחות שיניים להלבנה ועוד.

יישור שיניים:

עד לפני כמה שנים יישור שיניים היה טיפול ששמור בעיקר לבני נוער וילדים, שאצלם התגלה הצורך לטפל בשיניים עקומות וברווחים ביניהן. בשנים האחרונות יישור שיניים הוא חלק ממגוון טיפולי אסתטיקה שעוזרים גם לנשים וגברים בוגרים לשפר את מראה השיניים והחיוך.

יישור שיניים היום הוא שם כולל לכמה אפשרויות שונות, מהתקנים ליישור השיניים שבהם משתמשים במהלך הלילה ועד לתהליך יישור שיניים מובנה, שכולל התקנה של גשר לשיניים, ממש כמו אצל בני נוער. הפתרונות היום שמים דגש על שמירת המראה האסתטי, בלי מתכות בולטות לעין אלא שימוש בחומרים שקופים שמספקים מראה הרבה יותר אסתטי תוך כדי התהליך.

ציפוי חרסינה: 

ציפוי חרסינה מאפשר לשפר באופן משמעותי את מראה החיוך. בין שלל טיפולי אסתטיקה שמוצעים היום זהו כנראה הפופולרי ביותר. הציפוי הוא בעצם מסגרת לשיניים שעוטפת את השן הקיימת בציפוי חדש, שיוצר מראה הרבה יותר אסתטי.

יש כל מיני שיטות ליצור ציפוי על השיניים, אך ציפוי חרסינה או פורצלן נחשבת לעדיפה מכולן. ציפויי חרסינה יוצרים מראה של שיניים לבנות וחיוך בוהק באמצעות תהליך למינציה במהלכו הרופא המטפל עוטף את המשטח הקדמי של השן בציפוי המודבק אליה באמצעות דבק שקוף שאינו נראה לעין.

החומרים הפעילים בהם משתמשים במהלך הטיפול ידידותיים ולא אמורים לגרום לתופעות לא נעימות, התהליך הוא פשוט למדי והיום מתקיים במהירות והמטופל חוזר לתפקוד מלא מיד לאחר הטיפול. היתרון הגדול של ציפוי החרסינה על פני סוגי ציפויים אחרים טמון בעובדה שלא מדובר בחומר שנחשב אלרגני או מעורר רגישות ולרוב אין דחייה של המטופל את החומר הפעיל.

שלוש האפשרויות האלו הן רק חלק מתוך מכלול טיפולי אסתטיקה שמספקים את החיוך המושלם, ממש כמו במגזינים. קראו עוד באתר שלנו מרכז המומחים שניידר.

 

 

2019-06-26T08:49:02+00:00